Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по исполнению постановления Кабинета Министров Украины "Об утверждении государственной целевой социальной программы противодействия торговле людьми на период до 2015 года"

Городская государственная администрация
Распоряжение, План от 25.06.2012 № 333-ОД
редакция действует с 20.11.2013

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2012 р. N 333-ОД

Про затвердження плану заходів з виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року"

(Распоряжением Севастопольской городской государственной администрации от 20 ноября 2013 года N 504-ОД предусмотрены изменения в это распоряжение)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 N 350 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року", з метою запобігання торгівлі людьми, а також захисту прав осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги:

1. Затвердити план заходів з виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року" (далі - план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам Севастопольської міської державної адміністрації, відповідальним за виконання плану заходів, забезпечити надання кожного півріччя до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом, до Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської державної адміністрації інформації для узагальнення та інформування Міністерства соціальної політики України.

3. Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської державної адміністрації (Тимченко А. Г.) кожного півріччя до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, направляти узагальнену інформацію до Міністерства соціальної політики України.

Опрос