Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении натуральных норм обеспечения населения твердым и жидким печным бытовым топливом и сжиженным газом, согласно которым в 2011 году населению предоставляются жилищные субсидии наличностью для возмещения расходов на их приобретение за счет соответствующей субвенции из государственного бюджета местным бюджетам, исходя из объема соответствующих бюджетных назначений

Городская государственная администрация
Распоряжение, Нормы от 04.04.2011 № 436-р

Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2011 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, виходячи з обсягу відповідних бюджетних призначень

Розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації
від 4 квітня 2011 року N 436-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у м. Севастополі
11 квітня 2011 р. за N 16/686

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року N 253 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам"

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2011 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, виходячи з обсягу відповідних бюджетних призначень (додаються).

2. Управлінням праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій м. Севастополь (Гончарова М. П., Демідко М. М., Заброда О. В., Потапова О. Є.) здійснювати надання житлових субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам згідно з затвердженими натуральними нормами.

3. Встановити термін дії цього розпорядження до 1 січня 2012 року.

4. Заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення міської державної адміністрації Шик Г. М. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у м. Севастополь.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Опрос