Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О составе Межведомственной территориальной комиссии по погашению задолженности предприятий топливно-энергетического комплекса г. Севастополя

Городская государственная администрация
Распоряжение от 20.05.2010 № 1351-р
Утратил силу

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.05.2010 р. N 1351-р

Про склад Міжвідомчої територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополя

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Севастопольської міської державної адміністрації
 від 29 лютого 2012 року N 112-р)

Відповідно до пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року N 190 "Про створення Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу", а також у зв'язку з кадровими змінами у структурі міської та районних державних адміністрацій:

1. Затвердити новий склад Міжвідомчої територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополя згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови міської державної адміністрації від 30 травня 2008 року N 396-р "Про створення Міжвідомчої територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополя" та розпорядження голови міської державної адміністрації від 8 серпня 2008 року N 614-р "Про внесення змін та доповнень до складу Міжвідомчої територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополя".

Опрос