Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы осуществления таможенного контроля и таможенного оформления водных транспортных средств и товаров, перемещаемых ими через таможенную границу Украины, в зоне деятельности отдела таможенного оформления N 2 Севастопольской таможни

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 07.11.2008 № 516
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми здійснення митного контролю та митного оформлення водних транспортних засобів та товарів, що переміщуються ними через митний кордон України, у зоні діяльності відділу митного оформлення N 2 Севастопольської митниці

Наказ Севастопольської митниці
від 7 листопада 2008 року N 516

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у м. Севастополі
1 грудня 2008 р. за N 46/614

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

Відповідно до ст. 11, ст. 15, ст. 112 Митного кодексу України від 11.07.2002 N 92-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2003 N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними", постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2005 N 269 "Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України", наказу Державної митної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Міністерства культури і туризму України від 31.08.2005 N 819/641/435/441/310/592, у відповідності до наказу Державної митної служби України від 17.09.2004 N 678 "Про затвердження Інструкції про організацію митного контролю та митного оформлення суден і товарів, що переміщуються ними" (зі змінами і доповненнями) та з метою визначення послідовності дій посадових осіб Севастопольської митниці при здійсненні митного контролю і митного оформлення товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, в зоні діяльності відділу митного оформлення N 2 у пункті контролю "Південрефтрансфлот" пункту пропуску "Севастопольський морський рибний порт", НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Технологічну схему здійснення митного контролю та митного оформлення водних транспортних засобів та товарів, що переміщуються ними через митний кордон України, у зоні діяльності відділу митного оформлення N 2 Севастопольської митниці (додається).

2. Начальнику юридичного сектору Агабабяну С. С. забезпечити державну реєстрацію даного наказу у Головному управлінні юстиції у місті Севастополі.

3. Начальнику відділу митного оформлення N 2 Євлашкіну В. В. забезпечити вивчення даної технологічної схеми особовим складом відділу митного оформлення N 2 та її неухильне виконання.

4. Начальнику загального відділу Грицун І. В. ознайомити з цим наказом причетних осіб під підпис згідно листа розсилки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника митниці Румянцева О. В.

 

Начальник
Севастопольської митниці
 

 
Л. М. Рудкін
 

Опрос