Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы пропуска через таможенную границу Украины и таможенного оформления товаров гуманитарной помощи в зоне деятельности Севастопольской таможни

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 02.11.2007 № 378
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів гуманітарної допомоги у зоні діяльності Севастопольської митниці

Наказ Севастопольської митниці
від 2 листопада 2007 року N 378

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції в м. Севастополі
14 листопада 2007 р. за N 30/566

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

У відповідності зі ст. ст. 40, 79 Митного кодексу України від 11.07.2002 N 92-IV, ст. ст. 8, 9 Закону України від 22.10.99 N 1192-XIV "Про гуманітарну допомогу", на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2000 N 544 "Про Порядок митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги" та на виконання п. 3.1 наказу Держмитслужби України від 27.08.2000 N466 "Про введення в дію Положення про порядок контролю за пропуском через митний кордон України вантажів гуманітарної допомоги" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Технологічну схему пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів гуманітарної допомоги у зоні діяльності Севастопольської митниці, що додається.

2. Заступнику начальника митниці з правоохоронної роботи - начальнику служби боротьби з контрабандою та митної варти Айрапетяну А. О., начальнику митного поста "Рибпорт" Сафронову В. О., начальнику митного поста "Інкерман" Беляєву М. П., начальнику відділу митного оформлення N 1 Аносову Е. В., начальнику відділу митного оформлення N 2 Євлашкіну В. В., начальнику відділу митного оформлення N 3 Титаренку О. А., начальнику відділу митних платежів Тарасенку С. В., начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики Приходько І. А., начальнику відділу контролю митної вартості та номенклатури Коржу В. М., начальнику відділу контролю за переміщенням товарів Ястребову В. Л.:

2.1. Забезпечити вивчення підлеглим особовим складом Технологічної. схеми пропуску через митний кордон України та митного оформлення товарів гуманітарної допомоги у зоні діяльності Севастопольської митниці підлеглим особовим складом і її неухильне виконання.

2.2. Забезпечити здійснення митного контролю та митного оформлення товарів гуманітарної допомоги у першочерговому порядку.

3. Призначити першого заступника начальника митниці Румянцева О. В. відповідальним за терміновий розгляд звернень отримувачів гуманітарної допомоги; начальника відділу митного оформлення N 3 Титаренко О. А. відповідальним за визначення підприємства, яке проводитиме безкоштовне декларування товарів гуманітарної допомоги, та негайну видачу заявок на проведення декларування таких товарів.

4. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Севастопольської митниці від 05.05.2005 N 152 "Про прискорення операцій митного контролю та митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги, що надходять в Україну, у Севастопольській митниці".

5. Начальнику загального відділу Грицун І. В. даний наказ довести до відома причетних осіб під підпис.

6. Начальнику юридичного сектора Агабабяну С. С. і начальнику відділу організації митного контролю Немірі Ю. В. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Севастопольського міського управління юстиції.

Опрос