Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по организации и содержанию тотализаторов, игорных заведений в городе Севастополе и Порядка контроля за соблюдением Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по организации и содержанию тотализаторов, игорных заведений в городе Севастополе

Городская государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Условия от 04.10.2007 № 897-р
Утратил силу

Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів у місті Севастополі та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів у місті Севастополі

Розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації
від 4 жовтня 2007 року N 897-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у м. Севастополі
18 жовтня 2007 р. за N 26/562

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Севастопольської міської державної адміністрації
 від 29 вересня 2009 року N 729-р)

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування":

1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів у місті Севастополі (додаються).

2. Затвердити Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів у місті Севастополі (додається).

3. Скасувати розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації від 22 серпня 2007 року N 752-р "Про затвердження Ліцензійних умов при провадженні виду господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів і Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів".

 

Голова міської
державної адміністрації
 

 
С. В. Куніцин
 

 

ПОГОДЖЕНО:
В. о. Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
___________ К. О. Ващенко
14 вересня 2007 р. 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Севастопольської міської державної адміністрації
від 4 жовтня 2007 р. N 897-р,
наказом представництва Держкомпідприємництва у м. Севастополі
від 4 жовтня 2007 р. N 16

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у м. Севастополі
18 жовтня 2007 р. за N 26/562 

Опрос