Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы организации таможенного оформления и контроля нефтепродуктов, перемещаемых через таможенную границу Украины в пункте контроля ООО "Південторсан"

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 19.10.2005 № 396
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми організації митного оформлення і контролю нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України у пункті контролю ТОВ "Південторсан"

Наказ Севастопольської митниці
від 19 жовтня 2005 року N 396

Зареєстровано в Севастопольському міському управлінні юстиції
31 жовтня 2005 р. за N 52/498

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

Керуючись ст. 112 Митного кодексу України від 11 липня 2002 року N 92-IV і з метою удосконалення технології митного контролю за нафтопродуктами, що переміщуються через митний кордон України в різних митних режимах у зоні діяльності митного поста "Рибпорт" Севастопольської митниці і надходять на збереження в ємності ТОВ "Південторсан", запобігання порушень митного законодавства України при їхньому збереженні, обліку, списанні та вивозі за кордон України та приведення нормативно-правового акта у відповідність до чинного законодавства України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Технологічну схему організації митного оформлення і контролю нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України у пункті контролю ТОВ "Південторсан" (додається).

2. Начальнику митного поста "Рибпорт" Севастопольської митниці Сафронову В. О. забезпечити вивчення даної технологічної схеми особовим складом митного поста та її неухильне дотримання в процесі виконання своїх службових обов'язків.

3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Севастопольської митниці від 25 квітня 2005 року N 145 "Про затвердження Технологічної схеми організації митного оформлення і контролю нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України у пункті контролю ТОВ "Південторсан", зареєстрованого у Севастопольському міському управлінні юстиції 12 травня 2005 року за N 12/458.

4. Начальнику юридичного сектору Агабабяну С. С. забезпечити державну реєстрацію Технологічної схеми організації митного оформлення і контролю нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України у пункті контролю ТОВ "Південторсан", у Севастопольському міському управлінні юстиції.

Опрос