Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации соленой и копченой рыбы

Главный государственный санитарный врач области
Постановление от 20.12.1999 № 13
действует с 06.02.2000

Про реалізацію солоної та копченої риби

Постанова Головного державного санітарного лікаря Сумської області
від 20 грудня 1999 року N 13

Зареєстровано в Сумському обласному управлінні юстиції
26 січня 2000 р. за N 5/469

Я, Головний державний санітарний лікар Сумської області Кравченко В. К., вивчивши стан реалізації на ринках області риби солоної та копченої, встановив, що для її реалізації не створені відповідні умови, а особи, які торгують рибою, не мають документів про безпечність цього товару. В ряді випадків продавці не мають при собі особистих медичних книжок та відміток про проходження медогляду. Риба зберігається в непристосованих приміщеннях, що призводить до її псування. Про це свідчать результати лабораторних досліджень. Так, 8 зразків з 10, відібраних на ринках обласного центру, не відповідають вимогам санітарно-гігієнічних показників. Вживання такої риби може призвести до харчових отруєнь і виникнення шлунково-кишкових захворювань серед населення. 

З метою впорядкування торгівлі солоною та копченою рибою на ринках області ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Беручи до уваги температурні параметри атмосферного повітря, дозволяю директорам ринків на період з 01.11.99 року по 1 квітня 2000 року дозволити на ринках області продаж солоної та копченої риби всіма суб'єктами торгівлі.

1.2. Торгівлю здійснювати за умов наявності:

1.2.1. Договору з підприємством-виготовлювачем на поставку солоної та копченої риби та дозволу санепідслужби на її виготовлення. 

1.2.2. Договору оренди холодильного обладнання. Заборонити постійне та тимчасове зберігання солоної та копченої риби в підвалах, гаражах, коморах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос