Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения предприятиям и организациям общественных организаций лиц с инвалидностью права на пользование льготами

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.09.2019 № 524-од

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.09.2019 р. N 524-ОД

Про надання дозволу підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю права на користування пільгами

Відповідно до статей 2, 6, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 14-1 та 14-2 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні", Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. N 1010 "Про затвердження Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю", протоколу від 17.09.2019 N 3 засідання комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю права на користування пільгами:

1. Надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування Конотопському учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих та Сумському виробничому підприємству "Стиль" Українського товариства глухих згідно з додатком.

2. Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації забезпечити повідомлення підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, про надання відповідного дозволу у семиденний строк з дня прийняття рішення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Опрос