Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о временном размещении (поселении) граждан Украины, перемещающихся со временно оккупированной территории и районов проведения антитеррористической операции

Областная государственная администрация
Положение, Приказ от 02.10.2014 № 90-ОД
редакция действует с 05.05.2015

Про затвердження Положення про тимчасове розміщення (поселення) громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Наказ Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації
від 02 жовтня 2014 року N 90-ОД

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Сумській області
10 жовтня 2014 р. за N 28/1490

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Департаменту соціального захисту населення
 Сумської обласної державної адміністрації
 від 5 травня 2015 року N 47-ОД

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року N 588-р "Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції", з метою урегулювання питання тимчасового розміщення та проживання громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, наказую:

1. Затвердити Положення про тимчасове розміщення (поселення) громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці (додається).

2. Затвердити форму направлення прибувших громадян на тимчасове розміщення та проживання до Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці (додається).

3. Директору Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці (Микитенко О. К.):

3.1. Забезпечити дотримання вимог Положення про тимчасове розміщення (поселення) громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

3.2. Розробити та затвердити Правила проживання тимчасово розміщених (поселених) громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Опрос