Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении временной Технологической схемы пропуска через государственную границу Украины лиц, транспортных средств перевозчиков и товаров, перемещаемых ими, транспортных средств и предметов во время движения поездов N 74 "Львов - Москва" и N 41 "Москва - Киев"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ, Технологическая схема от 03.11.2006 № 1055/773
Утратил силу

Про затвердження тимчасової Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, транспортних засобів та предметів під час руху поїздів N 74 "Львів - Москва" та N 41 "Москва - Київ"

Наказ Сумського прикордонного загону,
Глухівської митниці
від 3 листопада 2006 року N 1055/773

Зареєстровано в Сумському обласному управлінні юстиції
7 листопада 2006 р. за N 37/947

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

У зв'язку з проведення експерименту здійснення прикордонного та митного контролю під час руху визначених пасажирських поїздів на ділянці залізничного маршруту Конотоп - Хутір Михайлівський - Конотоп в період з 7 листопада по 7 грудня 2006 року та на виконання наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Державної адміністрації залізничного транспорту України від 27 жовтня 2006 року N 729/945/382-Ц, у відповідності до пункту 3.2 Положення про Глухівську митницю, затвердженого наказом Державної митної служби України від 14.05.2005 N 390, пункту 10 Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 15.02.2005 N 116, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.03.2005 за N 294/10574, НАКАЗУЄМО:

1. На час проведення експерименту затвердити та ввести в дію тимчасову Технологічну схему пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, транспортних засобів та предметів під час руху поїздів N 74 "Львів - Москва" та N 41 "Москва - Київ" (далі - тимчасова Технологічна схема), що додається.

2. Начальнику відділення прикордонного контролю "Конотоп" - Денисюку І. О., начальнику відділення прикордонного контролю "Хутір-Михайлівський" - Каковкіну А. В., начальнику митного поста "Конотоп" - Жовні О. М., начальнику митного поста "Хутір-Михайлівський" - Безрідному В. І., забезпечити інформування контролюючих органів, які здійснюють контрольні функції у пунктах контролю, про положення та вимоги тимчасової Технологічної схеми, затвердженої пунктом 1 даного наказу з метою неухильного її виконання.

3. Начальникам відповідних контрольних служб на місцях організувати та провести роботу з підлеглими щодо вивчення та дотримання тимчасової Технологічної схеми.

4. Старшому юрисконсульту Сумського прикордонного загону капітану юстиції Коваці В. В. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Сумського обласного управління юстиції.

5. Прес секретарю Сумського прикордонного загону майору Шишці О. М. довести текст наказу і затверджених ним актів до відома фізичних та юридичних осіб шляхом опублікування в засобах масової інформації.

6. Цей наказ набирає чинності з моменту офіційного опублікування.

7. Контроль за проведенням експерименту покласти на першого заступника начальника Сумського прикордонного загону - начальника штабу підполковника Половнікова В. В., заступника начальника Глухівської митниці Миронюка В. М.

Опрос