Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления главного государственного санитарного врача Сумской области от 20 марта 2001 г. N 2 "Об ограничении в весенне-летний период реализации колбасных и молочных изделий на рынках области"

Главный государственный санитарный врач области
Постановление от 16.09.2005 № 13
действует с 12.11.2005

Про скасування постанови головного державного санітарного лікаря Сумської області від 20 березня 2001 р. N 2 "Про обмеження у весняно-літній період реалізації ковбасних та молочних виробів на ринках області"

Постанова головного державного санітарного лікаря Сумської області
від 16 вересня 2005 року N 13

Зареєстровано в Сумському обласному управлінні юстиції
1 листопада 2005 р. за N 45/905

Я, головний державний санітарний лікар Сумської області Псарьов В. М., вивчивши матеріали перевірок продовольчих ринків області по дотриманню санітарного законодавства при реалізації ковбасних та молочних виробів, які були проведені в порядку поточного санітарно-епідеміологічного нагляду після введення в дію постанови головного державного санітарного лікаря області від 20 березня 2001 р. N 2 "Про обмеження у весняно-літній період реалізації ковбасних та молочних виробів на ринках області", встановив:

На ринках області реалізація молочних продуктів суб'єктами господарювання проводиться через об'єкти дрібнороздрібної торговельної мережі в упакованому вигляді у спеціально відведених місцях критих павільйонів ринків та спеціалізованих кіосках за наявності документів, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів. Асортимент харчових продуктів, дозволених до реалізації на ринках області, узгоджується територіальними санепідстанціями після перевірки умов їх зберігання, транспортування та реалізації. Головними державними санітарними лікарями міст та районів області розроблені заходи по недопущенню епідемічних ускладнень на адміністративних територіях та проводиться контроль їх виконання. У весняно-літній період фахівцями державних установ санітарно-епідеміологічної служби за участю спеціалістів інших контролюючих органів проводяться комплексні перевірки ринків, в тому числі і в вихідні дні. При виявленні порушень санітарного законодавства під час реалізації харчових продуктів, приймаються міри адміністративного впливу до порушників та заходи по припиненню виявлених порушень у відповідності з законодавством.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос