Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления главного государственного санитарного врача Сумской области от 23 декабря 2002 г. N 57 "О торговле хлебобулочными изделиями, качестве и безопасности хлеба" и постановления от 22 июня 2005 г. N 10 о внесении изменений в него

Главный государственный санитарный врач области
Постановление от 16.09.2005 № 12
действует с 12.11.2005

Про скасування постанови головного державного санітарного лікаря Сумської області від 23 грудня 2002 р. N 57 "Про торгівлю хлібобулочними виробами, якість та безпеку хліба" та постанови від 22 червня 2005 р. N 10 про внесення змін до неї

Постанова головного державного санітарного лікаря Сумської області
від 16 вересня 2005 року N 12

Зареєстровано в Сумському обласному управлінні юстиції
1 листопада 2005 р. за N 46/906

Я, головний державний санітарний лікар Сумської області Псарьов В. М., вивчивши матеріали перевірок підприємств хлібопекарної промисловості, магазинів та об'єктів дрібнороздрібної торговельної мережі, що реалізують хлібобулочні вироби, які були проведені в порядку поточного санітарно-епідеміологічного нагляду після введення в дію постанови головного державного санітарного лікаря області від 23 грудня 2002 р. N 57 "Про торгівлю хлібобулочними виробами, якість та безпеку хліба" встановив:

Постанова від 23 грудня 2002 р. N 57 "Про торгівлю хлібобулочними виробами, якість та безпеку хліба" виконана. Реалізація хліба та хлібобулочних виробів проводиться в стаціонарних підприємствах роздрібної торгівлі: магазинах, спеціалізованих кіосках, а у разі відсутності в певній місцевості стаціонарних підприємств торгівлі, із спеціалізованого автомобільного транспорту. При цьому суб'єктами господарювання проводиться узгодження асортиментного переліку хліба та хлібобулочних виробів, дозволених до реалізації, з територіальними установами державної санітарно-епідеміологічної служби і отримуються дозволи на дрібнороздрібну торгівлю хлібом та хлібобулочними виробами. Відкрита мережа стаціонарних об'єктів дрібнороздрібної торгівлі хлібобулочними виробами на продовольчих ринках області, в яких у відповідності з вимогами стандартів створені умови для зберігання хліба та умови для дотримання правил особистої гігієни продавців. Відвантаження хліба з підприємств виробників проводиться в спеціалізований транспорт, який має санітарні паспорти. Хлібопекарні підприємства області провели державну санітарно-епідеміологічну експертизу виготовляємої продукції і отримали позитивні висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Відведення земельних ділянок для пересувних об'єктів дрібно-роздрібної торговельної мережі проводиться у відповідності п. 20 Єдиних правил ремонту та утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 р. N 198, Державних будівельних норм України 360-92 "Містобудування. Планування і забудова міських та сільських поселень". При наданні дозволів на торгівлю хлібобулочними виробами з автомобільного транспорту фахівці територіальних установ державної санітарно-епідеміологічної служби керуються розділом IX "Санитарных правил для предприятий продовольственной торговли", затверджених 16.04.91 р. N 5781, п. 37, п. 39, п. 41 Порядку заняття торговельною діяльністю і правил торговельного обслуговування населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 108; розділом II.1 "Хліб і хлібобулочні вироби" Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 р. N 185, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23.07.2003 р. N 628/7949, постановляю:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос