Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок организации и ведения личного приема граждан в Государственном комитете Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства, территориальных представительствах Госпредпринимательства Украины в АР Крым, областях, городах Киеве и Севастополе

ЛІГА:ЗАКОН
Справочная информация от 07.02.2006

Порядок
організації та ведення особистого прийому громадян у Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва, територіальних представництвах Держпідприємництва України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

1. Особистий прийом громадян в Держпідприємництві України та його територіальних представництвах проводиться за графіком, який затверджується наказом Голови Держпідприємництва України.

Особистий прийом громадян здійснюють Голова Держпідприємництва України, перший заступник Голови та заступники Голови з питань своєї компетенції за попереднім записом. Попередній запис проводять відповідальні працівники приймальні Голови Держпідприємництва України та його заступників.

Особистий прийом громадян в Територіальних представництвах Держпідприємництва України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюють Голови представництв за затвердженим графіком та відповідно до цього порядку.

2. Список громадян, записаних на особистий прийом, із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, змісту порушуваних питань подається відповідно Голові Держпідприємництва України, першому заступнику та заступникам Голови за 1 день до початку прийому. 

3. У прийомі громадян можуть брати участь їх представники (опікуни, юридичні особи та інші), повноваження яких оформлені в установленому законом порядку (далі - представники). 

Присутність сторонніх осіб на особистому прийомі не допускається. За бажанням громадянина забезпечується конфіденційність особистого прийому.

Перед особистим прийомом громадянин або представник повинен назвати своє прізвище, ім'я та по батькові та пред'явити документ, що засвідчує особу або надає повноваження на представництво інтересів іншої особи. Відсутність такого документа може бути підставою для відмови в прийомі.

4. Якщо вирішити порушене питання в усному зверненні громадянина безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається в тому ж порядку, що й письмове звернення.

Звернення може бути подане особисто як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). У зверненні мають бути вказані прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання громадянина та зміст питання, що розглядається. Письмове звернення має бути надруковане або написане від руки розбірливо і чітко, підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.

5. У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з'ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз'яснення посадовими особами відповідно до їх компетенції.

6. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням). 

7. З урахуванням рішення, прийнятого під час особистого прийому, працівники відповідних структурних підрозділів Держпідприємництва України опрацьовують проекти доручень і подають їх на розгляд відповідно Голові Держпідприємництва України, першому заступнику та заступникам Голови.

8. Облік особистого прийому громадян відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Держпідприємництві України ведеться в журналах або за допомогою електронно-обчислювальної техніки та включає в себе: дату прийому та прізвище, ім'я та по батькові особи, що приймає; прізвище, ім'я, по батькові, адреса, місце роботи, категорія (соціальний стан) заявника; порушені питання - короткий зміст, індекси; кому доручено розгляд, зміст доручення, термін виконання, прийняті рішення, дата надання відповіді.

9. Відповідно до ст. 20 Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх реєстрації. Якщо в місячний термін вирішити питання неможливо, то керівництвом Держпідприємництва України термін його вирішення може бути подовжений до 45 календарних днів.

10. Інформація про Порядок і Графіки особистого прийому громадян розміщується на веб-сайті Держпідприємництва України, в приймальнях керівників Держпідприємництва України та на першому поверсі приміщення Держпідприємництва України в доступному для вільного огляду місці.

11. Особистий прийом громадян у територіальних представництвах Держпідприємництва України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюється відповідно до означеного порядку, а також в окремих випадках незалежно від проведення попереднього запису громадян.

 

Опрос