Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Дело "Виталий Васильевич Макарук против Украины"

Европейский суд по правам человека
Решение от 09.06.2015

РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Віталій Васильович Макарук проти України"

(Заява N 68049/13)

09 червня 2015 року

Стислий виклад.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 та статтею 13 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - Конвенція) у зв'язку з надмірною тривалістю кримінального провадження у його справі та на відсутність ефективних засобів юридичного захисту щодо його скарг.

Після невдалих спроб досягти дружнього врегулювання листом від 12 січня 2015 року Уряд повідомив Європейський суд про односторонню декларацію з метою врегулювання питання, яке порушувалось цією частиною заяви, а також запропонував виплатити заявнику 1,080 (одну тисячу вісімдесят) євро, що є відшкодуванням будь-якої матеріальної та моральної шкоди, а також компенсацією судових та інших витрат. Урядом також було запропоновано Європейському суду вилучити заяву з реєстру справ відповідно до статті 37 Конвенції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос