Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Обобщение судебной практики обеспечения права на защиту как одного из общих принципов уголовного производства

Апелляционный суд
Письмо от 01.02.2014

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УЗАГАЛЬНЕННЯ
судової практики забезпечення права на захист як однієї із загальних засад кримінального провадження

Апеляційним судом Кіровоградської області, відповідно до листа секретаря судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Орлової С. О., проведено узагальнення судової практики забезпечення права на захист.

Мета даного узагальнення є вивчення практики застосування норм чинного законодавства України, які забезпечують право на захист підозрюваному, обвинуваченому, засудженому і виправданому, виявлення та аналіз складних та спірних питань, що виникають при його застосуванні, дослідження щодо застосування суддями чинного законодавства у кримінальних провадженнях у сфері забезпечення права на захист.

Під час проведення узагальнення проаналізовано стан виконання місцевими загальними судами та апеляційним судом Кіровоградської області вимог Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) щодо забезпечення права на захист, зокрема, виконання вимог статей 52, 53 КПК України, а також застосування судами вимог Закону України "Про безоплатну правову допомогу" від 2 червня 2011 року N 3460-VI, в частині, що стосується залучення захисника за призначенням на стадії виконання вироку.

Вступ

Опрос