Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Дело "Гержик против Украины"

Европейский суд по правам человека
Решение от 02.02.2012

РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ

Справа "Гержик проти України"

(Заява N 40427/08)

2 лютого 2012 року

Стислий виклад.

17 серпня 1999 року заявник звернувся до Іванівського районного суду Одеської області з позовом до селищної ради, пана С. та пані К.

Справа розглядалася також Комінтернівським районним судом Одеської області, апеляційним судом Одеської області, Верховним Судом України та апеляційним судом Харківської області, який, діючи в якості суду касаційної інстанції, 2 липня 2007 року ухвалив остаточне рішення у справі. За твердженнями заявника, про це рішення він був повідомлений 22 липня 2008 року.

Заявник звернувся до суду також з іншим позовом.

Заявник поскаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на тривалість розгляду його справ; за ст. 13 Конвенції у зв'язку з тривалістю розгляду позову, поданого у 1999 році, та за ст. ст. 3, 8 та 13 Конвенції, посилаючись на розгляд обох позовів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос