Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в утверждении соглашения о примирении

Городской суд
Определение от 05.06.2013 № 686/10677/13-к

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

05.06.2013 р.

Справа N 686/10677/13-к

Про відмову в затвердженні угоди про примирення

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області в складі: головуючого - судді Піндрака О. О. (за участю: секретаря Біланя І. В., прокурора Сопрука А. А., потерпілої ОСОБА_1, обвинуваченого ОСОБА_2), розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Хмельницькому обвинувальний акт та угоду про примирення у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, встановив:

31 травня 2013 року до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області надійшов складений 29.05.2013 р. слідчим СВ ХМВ УМВС України в Хмельницькій області С. С. А. та затверджений цього ж дня старшим прокурором прокуратури м. Хмельницького Ч. О. М. обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, з угодою про примирення, укладеною 29.05.2013 р. між потерпілою ОСОБА_1 та підозрюваним ОСОБА_2.

Згідно зі ст. 471 КПК України в угоді про примирення зазначаються її сторони, формулювання підозри чи обвинувачення та його правова кваліфікація із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність, істотні для відповідного кримінального провадження обставини, розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, строк її відшкодування чи перелік дій, не пов'язаних з відшкодуванням шкоди, які підозрюваний чи обвинувачений зобов'язані вчинити на користь потерпілого, строк їх вчинення, узгоджене покарання та згода сторін на його призначення або на призначення покарання та звільнення від його відбування з випробуванням, наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені статтею 473 цього Кодексу, наслідки невиконання угоди.

Укладена між потерпілою ОСОБА_1 та підозрюваним ОСОБА_2 угода про примирення не може бути затверджена судом, оскільки її умови суперечать вимогам КПК України та закону.

Опрос