Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения Киевского городского совета от 02 октября 2013 года N 82/9670

Окружной административный суд
Постановление от 22.05.2014 № 826/4519/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

22.05.2014 р.

 N 826/4519/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Данилишин В. М. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про скасування рішення відповідача та зобов'язання його вчинити певні дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва 07 квітня 2014 року надійшов позов ОСОБА_1 (далі - позивач, ОСОБА_1) до Київської міської ради (далі - відповідач, Київрада) про скасування рішення відповідача від 02 жовтня 2013 року N 82/9670 "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці ОСОБА_1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) у АДРЕСА_1" (далі - оскаржуване рішення), а також зобов'язання відповідача повторно розглянути заяву (клопотання) позивача про передачу безоплатно у власність земельної ділянки, площею 0,10 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), розташованої у АДРЕСА_1 (далі - земельна ділянка), у встановленому чинним законодавством України порядку.

В обґрунтування позову позивач зазначила, що оскаржуване рішення Київради підлягає скасуванню, оскільки воно суперечить ст. 118 ЗК України та порушує право ОСОБА_1, передбачене ст. 121 Земельного кодексу України (далі - ЗК України), на безоплатне одержання земельної ділянки із земель державної і комунальної власності у межах норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам.

Ухвалою суду від 10 квітня 2014 року відкрито провадження в адміністративній справі, яку призначено до розгляду у судовому засіданні, та, відповідно до ч. ч. 2, 3 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача залучено Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - третя особа).

Опрос