Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене решения Киевского городского совета N 522/7859 от 26 апреля 2012 года

Апелляционный административный суд
Постановление от 29.05.2014 № 2а-10987/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

29.05.2014 р.

Справа N 2а-10987/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Вівдиченко Т. Р., суддів - Бєлової Л. В., Міщука М. С. (за участю секретаря - Свириди Н. П.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_3, ОСОБА_4 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 5 грудня 2012 року у справі за адміністративним позовом Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Київської міської ради, третя особа - Публічне акціонерне товариство "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ", про визнання нечинним та скасування рішення, встановив:

Позивачі - Київська міська організація Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_3, ОСОБА_4 звернулись до суду з позовом до Київської міської ради, третя особа: Публічне акціонерне товариство "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" про визнання нечинним та скасування рішення N 522/7859 від 26 квітня 2012 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство" УКРРЕСТАВРАЦІЯ "на Контрактовій площі, 4 у Подільському районі м. Києва для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 5 грудня 2012 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Не погодившись з постановою суду, позивачі - Київська міська організація Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_3, ОСОБА_4 звернулись з апеляційною скаргою, просять скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким адміністративний позов задовольнити.

Заслухавши у відкритому судовому засіданні суддю-доповідача, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Опрос