Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения Киевского городского совета от 12 июля 2012 года N 670/8007

Окружной административный суд
Постановление от 13.05.2014 № 826/3977/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.05.2014 р.

N 826/3977/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Аблова Є. В.; при секретарі - Мальчик І. Ю. (за участю: представника позивача - Л. Г. В., представника відповідача - Х. О. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Стабіл" до Київської міської ради про скасування рішення, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Київської міської ради про скасування рішення, обґрунтовуючи свої позовні вимоги тим, що відповідач передав під сквер ділянку, яку раніше власними рішеннями передав під житлову забудову та на підставі яких виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, а суб'єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення.

Окрім того, оскаржуване рішення прийняте з порушенням передбаченого законом порядку створення об'єктів природоохоронного та рекреаційного призначення.

В позовній заяві позивач просить суд рішення Київської міської ради від 12 липня 2012 року N 670/8007 "Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Єреванській, між будинками 20 та 16-а, у Солом'янському районі міста Києва" скасувати.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі, просив суд задовольнити позов, посилаючись на те, що оскаржуваним рішенням протиправно надано статус скверу земельній ділянці, яка не відповідає поняттю скверу, оскільки на ній відсутні зелені насадження.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечував, посилаючись на те, що оскаржуване рішення було прийняте у відповідності до положень законодавства України.

Опрос