Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании Порядка выдвижения и избрания делегатов конференции адвокатов города Киева и установления квоты представительства

Окружной административный суд
Постановление от 07.10.2013 № 826/15258/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

07.10.2013 р.

 N 826/15258/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Кобилянського К. М., при секретарі судового засідання - Голод А. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Ради адвокатів України в особі Національної асоціації адвокатів України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Рада адвокатів міста Києва, про визнання порядку нечинним в частині (за участю: позивача - ОСОБА_2, представник відповідача - не з'явився, представник третьої особи - не з'явився), на підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 07.10.2013 проголошено вступну та резолютивну частини постанови, встановив:

ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Ради адвокатів України в особі Національної асоціації адвокатів України (далі - відповідач), третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Рада адвокатів міста Києва (далі - третя особа) про визнання нечинним абзацу 2 пункту 6 Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва, затвердженого рішенням Ради адвокатів України N 136 від 01.06.2013 "Для проведення загальних зборів адвокатів регіонів області, можуть бути об'єднано кілька адміністративних районів міста за рішенням Ради адвокатів міста Києва" та пункту 8 Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів міста Києва та встановлення квоти представництва, затвердженого рішенням Ради адвокатів України N 136 від 01.06.2013 в частині "участі в конференції адвокатів регіону із правом голосу Голови та членів Ради адвокатів регіону, Голови та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів регіону" з моменту їх прийняття.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що оскаржувані пункти Порядку не відповідають вимогам чинного законодавства та порушують принципи самоврядування.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, подав письмові заперечення в яких, проти задоволення позовних вимог заперечив. В обґрунтування своєї правової позиції посилався на те, що законодавством України передбачено право відповідача самостійно визначати порядок висування та обрання делегатів конференції адвокатів регіонів. За таких обставин, відповідач вважає позовні вимоги необґрунтованими та просить суд відмовити у їх задоволенні.

Опрос