Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным распространения заведомо недостоверной информации и обязательстве опровергнуть распространенную недостоверную информацию

Апелляционный административный суд
Постановление от 24.04.2014 № 875/24/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

від 24 квітня 2014 року

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Парінова А. Б., суддів - Грибан І. О., Губської О. А., при секретарі судового засідання - Арсенійчук М. В. (за участю представника кандидата на пост Президента України С. П. М. - З. І. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом кандидата на пост Президента України С. П. М. та Комуністичної партії України до кандидата на пост Президента України Ш. З. Н., Телеканалу новин "24" про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії, встановила:

До Київського апеляційного адміністративного суду звернулися кандидат на пост Президента України С. П. М. (далі по тексту - позивач 1) та Комуністична партія України (далі по тексту - позивач 2) з позовом до кандидата на пост Президента України Ш. З. Н. (далі по тексту - відповідач-1) та Телеканалу новин "24" (далі по тексту - відповідач 2), в якому просили:

1. визнати протиправними дії відповідача кандидата на пост Президента України Ш. З. Н., які полягають в поширенні завідомо недостовірної інформації стосовно Комуністичної партії України (мовою оригіналу):

"...Комуністи разом з частиною або Партією Регіонів в парламенті діють виключно в сценарії, який написаний в Москві; комуністичну партію як злочинну партію давним-давно потрібно заборонити і судити за злочини проти народу України...";

2. визнати протиправними дії відповідача Телеканалу новин "24", які полягають в поширенні завідомо недостовірної інформації стосовно Комуністичної партії України (мовою оригіналу):

"...Член совета ВО "Майдан" З. Ш. заявил, что на Донбассе КПУ не признают и презирают".

Опрос