Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения Киевского городского совета от 2 октября 2013 года N 88/9676

Окружной административный суд
Постановление от 22.05.2014 № 826/4061/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

22.05.2014 р.

 N 826/4061/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - Бояринцевої М. А. в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою у м. Києві по вул. Великій Васильківській, 81-а, розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії, встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про скасування рішення Київської міської ради від 2 жовтня 2013 року N 88/9676 про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_1 на АДРЕСА_1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та про зобов'язання Київську міську раду дослідити неправомірні висновки Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_1 на АДРЕСА_1 та надати новий висновок на базі двох документів - витягу з містобудівного кадастру Києва та листа із Комунальної організації "Інститут Генерального плану міста Києва".

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначає, що Київською міською радою протиправно прийнято рішення від 2 жовтня 2013 року N 88/9676 про відмову ОСОБА_1 у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на АДРЕСА_1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, заперечень чи пояснень по суті заявлених позовних вимог не надав. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до наступних висновків.

2 жовтня 2013 року Київською міською радою прийнято рішення N 88/9676 про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_1 на АДРЕСА_1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Вказане рішення прийняте за результатами розгляду клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_1 на АДРЕСА_1, доданих до нього документів та висновку Департаменту містобудування та архітектури від 29 квітня 2013 року N 6369/0/12/27-13.

Відповідно до частини першої статті 143 Конституції України територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності.

Опрос