Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене приказа об аннулировании специального разрешения на пользование недрами

Апелляционный административный суд
Постановление от 03.10.2013 № 2а-13977/10/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

03.10.2013 р.

Справа N 2а-13977/10/2670

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - Хрімлі О. Г., суддів - Ганечко О. М., Літвіної Н. М., розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Феррекспо" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 17 квітня 2013 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Феррекспо" до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державної служби геології та надр України (за участю прокуратури м. Києва) про визнання протиправним та скасування наказу про анулювання спеціального дозволу на користування надрами, встановила:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Феррекспо" звернулося до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державної служби геології та надр України про визнання протиправним та скасування наказу N 222 від 27 квітня 2007 року про анулювання спеціального дозволу на користування надрами N 3630 від 31 грудня 2004 року, виданого ТОВ "Феррекспо".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 17 квітня 2013 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивач звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нову, якою адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.

У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 197 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, у разі відсутності клопотань від усіх осіб, які беруть участь у справі, про розгляд справи за їх участю.

Зважаючи на те, що у справі відсутні клопотання від усіх осіб, які беруть участь у справі, про розгляд справи за їх участю, колегія суддів вирішила справу розглянути у порядку письмового провадження.

Опрос