Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Киевского городского совета N 492/9549 от 22.05.2013 г.

Апелляционный административный суд
Постановление от 01.04.2014 № 826/17458/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

01.04.2014 р.

Справа N 826/17458/13-а

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Собківа Я. М., суддів: Борисюк Л. П., Ключковича В. Ю., при секретарі - Присяжній Д. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги ТОВ "Райт Груп", Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київської міської ради на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 грудня 2013 року у справі за адміністративним позовом Громадського об'єднання "Український суспільно-правовий рух Демократія через право" до Київської міської ради, треті особи: Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариство з обмеженою відповідальністю "Райт Груп" про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

Позивач - Громадське об'єднання "Український суспільно-правовий рух Демократія через право" - звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва із адміністративним позовом до Київської міської ради, треті особи: Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариство з обмеженою відповідальністю "Райт Груп", в якому просив визнати протиправним та скасувати рішення Київської міської ради N 492/9549 від 22.05.2013 р. "Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю "Райт Груп" договору оренди земельної ділянки для завершення будівництва та подальшої експлуатації офісного будинку на вул. Леоніда Первомайського, 7 у Печерському районі м. Києва".

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 грудня 2013 року позов задоволено.

Відповідач та треті особи не погоджуючись з прийнятим рішенням суду звернулися з апеляційними скаргами, в яких зазначають, що оскаржувана постанова суду не відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а саме, судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, висновки суду першої інстанції не відповідають обставинам справи, в зв'язку з чим просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні вимог даного позову.

Сторони, будучи належним чином повідомлені про дату, час та місце апеляційного розгляду справи, в судове засідання не з'явилися.

Враховуючи, що в матеріалах справи достатньо письмових доказів для правильного вирішення апеляційної скарги, а особиста участь сторін в судовому засіданні - не обов'язкова, колегія суддів у відповідності до ч. 4 ст. 196 КАС України визнала можливим проводити апеляційний розгляд справи за відсутності представників сторін.

Опрос