Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 14 мая 2013 года N 824

Окружной административный суд
Постановление от 14.04.2014 № 826/2935/14

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

14.04.2014 р.

N 826/2935/14

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Данилишина В. М., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В. (за участю: представників позивача, відповідача та третьої особи) розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Спільне підприємство "Хімопол" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, третя особа - відкрите акціонерне товариство "Кременчуцький завод технічного вуглецю", про визнання протиправним і скасування рішення відповідача та зобов'язання його вчинити певні дії.

На підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у судовому засіданні 14 квітня 2014 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва 6 березня 2014 року надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю "Спільне підприємство "Хімопол" (далі - позивач) до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - відповідач), третя особа: відкрите акціонерне товариство "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (далі - ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю"), про визнання протиправним та скасування рішення відповідача від 14 травня 2013 року N 824 "Щодо усунення порушення та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (далі - оскаржуване рішення), а також зобов'язання відповідача прийняти рішення про відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю".

Опрос