Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене распоряжения Кабинета Министров Украины N 647 от 10.09.2012 года

Апелляционный административный суд
Определение от 25.03.2014 № 826/3077/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

25.03.2014 р.

Справа N 826/3077/13-а

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Шостака О. О., суддів - Горяйнова А. М., Желтобрюх І. Л., при секретарі - Лебедєвій Ю. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріон" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 травня 2013 року по справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріон" до Кабінету Міністрів України, 3-ті особи - Міністерство надзвичайних ситуацій України, Державна інспекція техногенної інспекції, Державне підприємство "Українські спеціальні системи зв'язку", про скасування розпорядження, встановила:

У березні 2013 року позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Кабінету Міністрів України у якому просив скасувати розпорядження N 647 від 10.09.2012 року.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 травня 2013 року в задоволені позову було відмовлено.

Не погоджуючись із прийнятими судовими рішеннями, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду від 14.05.2013 року та прийняте нове рішення, яким задовольнити позов. Свої вимоги обґрунтовує тим, що судом першої інстанції було порушено норми матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає необхідним апеляційну скаргу ТОВ "Тріон" - залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 14 травня 2013 року - залишити без змін, виходячи із наступного.

Відповідно до ст. 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Опрос