Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа Министерства здравоохранения Украины от 21.02.2013 года N 154

Окружной административный суд
Постановление от 04.06.2013 № 826/3804/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

04.06.2013 р.

N 826/3804/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого - судді Шулежка В. П., судді - Іщука І. О., судді - Погрібніченка І. М., при секретарі - Пасічнюк С. В. (за участю сторін: позивача - ОСОБА_1, представника позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - Мовіле О. С.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Міністерства охорони здоров'я України про скасування наказу від 21.02.2013 року N 154, встановив:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулась фізична особа - підприємець ОСОБА_1 (далі - позивач, ФОП ОСОБА_1) до Міністерства охорони здоров'я України (далі - відповідач, МОЗ України) про скасування наказу відповідача від 21.02.2013 року N 154 про затвердження протоколу засідання Ліцензійної комісії від 21.02.2013 року N 8 щодо анулювання ліцензії МОЗ України від 23.02.2012 року серії НОМЕР_1, виданої фізичній особі - підприємцю ОСОБА_1.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що не погоджується з рішенням відповідача про анулювання ліцензії, вважає таким, що прийняте безпідставно та з порушенням норм діючого законодавства.

Крім того, позивач вважає, що всі зафіксовані в акті перевірки порушення законодавства або були усунені позивачем, або є такими, що не є підставою для анулювання ліцензії, а тому у відповідача були відсутні правові підстави для анулювання ліцензії.

У судовому засіданні позивач та представник позивача позовні вимоги підтримали в повному обсязі, просили суд позов задовольнити.

Представник відповідача у судовому засіданні проти позову заперечив з підстав, викладених у письмових запереченнях та просив відмовити у задоволенні позову повністю.

В обґрунтування заперечень проти позову відповідач зазначив, що Міністерство охорони здоров'я України при прийнятті оспорюваного наказу діяло в межах компетенції та на підставі нормативно-правових актів, що регулюють процес здійснення перевірок Ліцензійних умов та фактичних обставин, а позовні вимоги є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, заслухавши пояснення представників сторін, судом встановлено наступне.

Опрос