Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу о нарушении правил безопасности во время выполнения работ с повышенной опасностью

Районный суд
Приговор от 13.05.2010 № 1-50

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИРОК

13.05.2010 р.

Справа N 1-50

Чечельницький районний суд Вінницької області в складі: головуючого - Моцного В. С., при секретарі - Фаренюк С. А. (за участю прокурора - Притули В. Л.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Чечельник справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Велика Киріївка Баршадського району Вінницької області, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта середня, працюючого начальником цеху по переробці деревини ПП АФ "Куренівська", одруженого, несудимого в скоєнні злочину передбаченого ст. 272 ч. 1 КК України, встановив:

ОСОБА_1, працюючи на посаді начальника цеху, будучи відповідальним по охороні праці на пилорамі с. Куренівка Чечельницького району Вінницької області, здійснюючи діяльність пов'язану з обробкою деревини, будучи зобов'язаним дотримуватись правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, які характеризуються найбільш високим рівнем небезпеки для працівників деревообробного цеху, при обслуговуванні верстатів по обробці деревини, допустив до роботи з підвищеною небезпекою працівників цеху, чим створив реальну загрозу загибелі людей та настання інших тяжких наслідків. Працівники цеху допущені до роботи без проходження навчання та інструктажу з охорони праці. Не обладнано захисними огородженнями, пристроями і засобами небезпечні зони на всіх верстатах, машинах, механізмах, що експлуатуються в деревообробному цеху. Робочі місця захаращені деталями, виробами, матеріалами та відходами виробництва. Не встановлено огородження на стрічкопиляльному вертикальному верстаті та автоматично діючі захисні огородження на зонах робочих частин різальних інструментів деревообробних верстатів, що відкриваються під час проходження матеріалу, який обробляється.

Згідно наказу Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 року N 15 роботи із обслуговування верстатів по обробці деревини включені в перелік робіт з підвищеною небезпекою.

Опрос