Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании убытков

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 10.11.2011 № 17/269

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

10.11.2011 р.

N 17/269

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Отрюха Б. В. (за участю представників: від позивача - ОСОБА_1, юрист, від відповідача - ОСОБА_2, юрист, ОСОБА_3, юрист, від Державної фінансової інспекції - ОСОБА_4, юрист, від ТОВ "Чорноморська Телерадіокомпанія" - ОСОБА_5, юрист), розглянувши апеляційну скаргу Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на рішення господарського суду міста Києва від 05.09.2011 у справі N 17/269 за позовом Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПР Квадрат", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Державна фінансова інспекція України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Чорноморська Телерадіокомпанія", про стягнення 556160,00 грн., встановив:

Рішенням господарського суду міста Києва від 05.09.2011 по справі N 17/269 в задоволенні позову Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПР Квадрат", треті особи Державна фінансова інспекція України та Товариство з обмеженою відповідальністю "Чорноморська Телерадіокомпанія" про стягнення 556160,00 грн. відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду міста Києва від 05.09.2011, прийняти нове, яким позов задовольнити в повному обсязі.

В обґрунтування своїх вимог скаржник зазначив, що при винесенні даного рішення судом були порушені норми матеріального та процесуального права, на підтвердження чого в своїй апеляційній скарзі виклав ряд обставин, які, на його думку, виступають підтвердженням правової позиції позивача та спростовують правильність винесеного рішення.

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 30.09.2011 апеляційну скаргу прийнято до провадження.

Відповідно до статті 101 ГПК України у процесі перегляду справи апеляційний господарський суд за наявними у справі і додатково поданими доказами повторно розглядає справу, також апеляційний господарський суд не зв'язаний доводами апеляційної скарги і перевіряє законність і обґрунтованість рішення господарського суду у повному обсязі.

Розглянувши у судовому засіданні апеляційну скаргу, дослідивши матеріали справи та заслухавши пояснення представників учасників процесу, колегією встановлено наступне:

Опрос