Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении внеплановой проверки КП "Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів"

Окружной административный суд
Постановление от 22.01.2014 № 801/11214/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

22.01.2014 р.

Справа N 801/11214/13-а

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі: головуючого - судді Кононової Ю. С. (за участю секретаря судового засідання Магері М. В., представника позивача - Т. О. С., представника відповідача - Р. Г. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом комунального підприємства "Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів" до Територіальної державної інспекції з питань праці в АР Крим про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування наказу, встановив:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду АР Крим з позовом, уточнивши вимоги якого просить суд: визнати протиправними дії Територіальної державної інспекції з питань праці в АР Крим щодо проведення 05 грудня 2013 року позапланової перевірки КП "Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів"; визнати протиправним та скасувати наказ Територіальної державної інспекції з питань праці в АР Крим від 14.11.2013 року N 120/п у частині, що стосується проведення позапланової перевірки КП "Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів".

Позовні вимоги мотивовані тим, що 05 грудня 2013 року відповідачем була проведена позапланова перевірка позивача, підставою для здійснення якої було вказано контроль за виконанням припису, якій було видано на підставі попередньої позапланової перевірки від 06.09.2013 року. Позивач вважає наказ на проведення цієї перевірки та дії щодо її проведення протиправними, оскільки відповідно до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", підставою для проведення позапланового заходу може бути лише перевірка виконання суб'єктом господарювання приписів, виданих за результатами проведення планових заходів, а тому відповідач, здійснюючи перевірку припису, виданого за результатами позапланового заходу, діяв за відсутності передбачених законодавством підстав.

Опрос