Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным постановления Кабинета Министров Украины от 12 июля 2005 года N 562 "О ежегодной помощи на оздоровление гражданам, пострадавшим в результате Чернобыльской катастрофы"

Апелляционный административный суд
Постановление от 07.10.2010 № 2а-6302/09/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

07.10.2010 р.

Справа N 2а-6302/09/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Усенка В. Г., суддів: Зайцева М. П., Романчук О. М., при секретарі - Літоміній Н. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 8 вересня 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до Кабінету Міністрів України, за участі третіх осіб: Міністерства фінансів України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, про визнання незаконною постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року N 562 "Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", встановила:

У листопаді 2005 року ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 (далі - Позивачі) звернулись до суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України (далі - Відповідач), в якому просили визнати незаконною постанову Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року N 562 "Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 8 вересня 2009 року позовні вимоги задоволено частково.

Суд першої інстанції визнав незаконним пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року N 562 "Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, відповідач та третя особа звернулись з апеляційними скаргами, в якій просять скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні адміністративного позову.

Апеляційна скарга мотивована тим, що прийняте судом першої інстанції рішення з неповним з'ясуванням обставин, що мають значення для справи, та з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Опрос