Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным приказа Министерства внутренних дел Украины от 05 ноября 2012 года N 1009 в части пункта 3 Изменений к Инструкции по вопросам деятельности подразделений дорожно-патрульной службы Госавтоинспекции МВД

Окружной административный суд
Постановление от 13.01.2014 № 826/6774/13-а
редакция действует с 24.04.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.01.2014 р.

N 826/6774/13-а

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
від 24 квітня 2014 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Дегтярьової О. В., суддів - Добрівської Н. А., Іщука І. О., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Департамент Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, про визнання незаконним та нечинним наказу Міністерства внутрішніх справ України від 05 листопада 2012 року N 1009 "Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС" в частині пункту 3 Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, встановив:

03 травня 2013 року (згідно відбитку календарного штемпеля на конверті) до Окружного адміністративного суду м. Києва звернувся ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1, позивач) з позовом до Міністерства внутрішніх справі України (далі - МВС України, відповідач) про визнання незаконним та нечинним наказу Міністерства внутрішніх справ України від 05 листопада 2012 року N 1009 "Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС" в частині пункту 3 Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що спірний наказ порушує його права, прийнятий з перевищенням повноважень та вимог законодавства.

Відповідач проти позову заперечував. В обґрунтування своєї позиції посилається на те, що спірний нормативно-правовий акт відповідає правовому акту вищої юридичної сили та прийнятий відповідачем в межах наданих йому повноважень, а тому позовні вимоги є безпідставними та задоволенню не підлягають.

Опрос