Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Киевского городского совета от 18.04.2013 года N 265/9322

Окружной административный суд
Постановление от 17.01.2014 № 826/17451/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

17.01.2014 р.

N 826/17451/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді  Скочок Т. О., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Громадського об'єднання "Український суспільно-правовий рух: Демократія через право" до Київської міської ради, 3-ті особи - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (третя особа-1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Промтек" (третя особа-2), про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Громадське об'єднання "Український суспільно-правовий рух: Демократія через право" (надалі - позивач) з позовом до Київської міської ради (надалі - відповідач), треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі - третя особа-1), Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Промтек" (надалі - третя особа-2 або ТОВ "Компанія "Промтек"), про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 18.04.2013 року N 265/9322 "Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія "Промтек" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-розважального комплексу з торговельними, адміністративно-офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на просп. Космонавта Комарова, 48 у Солом'янському районі м. Києва".

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 06.11.2013 року відкрито провадження у справі, залучено до участі третіх осіб, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

В обґрунтування позовних вимог, представник позивача зазначає, що станом на момент прийняття відповідачем оскаржуваного рішення від 18.04.2013 року N 265/9322 строк дії договору оренди земельної ділянки, який було поновлено, закінчився, а тому дія договору припинена, правовідносини припинилися. Крім того, представник позивача додатково вказує, що під час прийняття оскаржуваного рішення технічної документації на відведення земельних ділянок не було або ж така документація мала недоліки, а вказане рішення було прийнято без обговорення та з порушенням процедури голосування.

У судове засідання від 09.12.2013 року з'явилися представники позивача та третіх осіб.

Опрос