Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене пункта 32 решения Киевского городского совета от 25 сентября 2003 года N 31/905, признании недействительным и отмене распоряжения Киевской городской государственной администрации от 14 декабря 2007 года N 1653

Окружной административный суд
Постановление от 11.06.2013 № 826/1883/13-а
редакция действует с 19.11.2013

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

11.06.2013 р.

N 826/1883/13-а

Постанову скасовано
(згідно з постановою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 19 листопада 2013 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва в складі: головуючого - судді Качура І. А., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1, Громадської організації "Андріївсько-пейзажна ініціатива" до Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації (Виконавчий орган Київської міської ради), треті особи - Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Десятинка" (за участю прокуратури Шевченківського району м. Києва) про визнання нечинним та скасування рішення в частині, встановив:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулись ОСОБА_1 (далі по тексту також - позивач 1), Громадської організації "Андріївсько-пейзажна ініціатива" (далі по тексту також - позивач 2) до Київської міської ради (надалі також - відповідач 1), Київської міської державної адміністрації (Виконавчий орган Київської міської ради) (надалі також - відповідач 2), треті особи Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату (надалі - третя особа 1), Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Десятинка" (надалі - третя особа 2), за участю Прокуратури Шевченківського району м. Києва в якому просили:

- визнати нечинним та скасувати пункт 32 рішення Київської міської ради від 25 вересня 2003 року N 31/905 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею";

- визнати нечинним та скасувати розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14 грудня 2007 року N 1653 "Про надання Київській патріархії Української православної церкви Київського патріархату дозволу на проектування та будівництво комплексу будівель адміністративного та господарського призначення з житловими приміщеннями службового призначення на пров. Десятинному, 3 літери А, Б та 5 літера Д у Шевченківському районі".

В обґрунтування позовних вимог позивачі покликались на те, спірні рішення прийнятті з численними порушеннями земельного законодавства України, законодавства про охорону культурної спадщини, з перевищенням наданих відповідачам повноважень, що свідчить про їх протиправність та наявність правових підстав для їх скасування у судовому порядку.

Відповідач проти задоволення позову заперечував з мотивів необґрунтованості та безпідставності.

Представники третіх осіб позиції щодо заявленого позову у письмовому вигляді не виклали.

Водночас, під час судових засідань, представник третьої особи 1 зазначав, що спірні рішення є правомірними, не вбачав правових підстав для їх скасування, а відтак у задоволенні позову просив відмовити.

Представник третьої особи 2 підтримав позовні вимоги позивачів з огляду на протиправність спірних рішень.

Опрос