Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исправлении описки в судебном решении

Окружной административный суд
Определение от 23.08.2013 № 803/1406/13-а

ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

23.08.2013 р.

Справа N 803/1406/13-а

Про виправлення описки у судовому рішенні

Волинський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Валюха В. М., розглянувши в місті Луцьку в порядку письмового провадження заяву про виправлення описки у судовому рішенні в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Західна теплоенергетична група" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, про визнання протиправними та скасування постанов і рішення, встановив:

23.08.2013 року представник позивача Ч. І. П. подала до суду заяву про виправлення описки у тексті постанови Волинського окружного адміністративного суду від 14.08.2013 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Західна теплоенергетична група" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг про визнання протиправними та скасування постанов і рішення, у якій просить виправити описку, допущену в абзаці п'ятому сторінки 10 вказаної постанови, зазначивши вірний номер оскаржуваної постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 31.05.2013 року N 73 замість N 74.

Відповідно до частин першої, другої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Таким чином, враховуючи зміст допущеної описки у постанові Волинського окружного адміністративного суду від 14.08.2013 року у даній справі, суд вважає за необхідне розглянути питання про внесення виправлень в порядку письмового провадження.

Опрос