Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании не соответствующими правовым актам высшей юридической силы пункта 1, пункта 4 Правил проведения комиссионных судебно-медицинских экспертиз в бюро судебно-медицинской экспертизы и пункта 1.5 Инструкции о проведении судебно-медицинской экспертизы

Апелляционный административный суд
Определение от 24.12.2013 № 826/1759/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

24.12.2013 р.

Справа N 826/1759/13-а

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Губської О. А., суддів - Парінова А. Б., Грибан І. О., при секретарі судового засідання - Нечай Ю. О. (за участю: представника позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - М. О. С.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу ОСОБА_4 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 квітня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Міністерства охорони здоров'я України про визнання такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили, підзаконних нормативних актів, встановив:

Позивач звернулася до суду з позовом до Міністерства охорони здоров'я України, в якому просила визнати такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили і нечинними пункт 1, пункт 4 Правил проведення комісійних судово-медичних експертиз в бюро судово-медичної експертизи і пункт 1.5 Інструкції про проведення судово-медичної експертизи, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 1995 р. N 6 "Про розвиток та вдосконалення судово-медичної служби України", в частині залучення до участі у проведенні судово-медичних експертиз осіб, які не відповідають одночасній сукупності вимог: є фахівцями, які мають відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста, пройшли відповідну підготовку, атестовані та отримали кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності у порядку, передбаченому Законом України "Про судову експертизу", включені до державного Реєстру атестованих судових експертів, працюють у державній спеціалізованій установі, яка є суб'єктом судово-експертної діяльності відповідно доЗУ "Про судову експертизу"; визнати такими, що не відповідають правовим актам вищої юридичної сили і нечинними пункт 1 Правил проведення комісійних судово-медичних експертиз в бюро судово-медичної експертизи і пункт 1.5 Інструкції про проведення судово-медичної експертизи, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 1995 року N 6 "Про розвиток та вдосконалення судово-медичної служби України", в частині можливості  проведення судово-медичних експертиз на підприємницьких засадах на підставі ліцензії, що видається МОЗ України.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 квітня 2013 року у задоволенні позову відмовлено повністю.

Опрос