Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным применения специальных мер по импорту в Украину легковых автомобилей

Апелляционный административный суд
Определение от 06.11.2013 № 826/3846/13-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

06.11.2013 р.

Справа N 826/3846/13-а

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Ключковича В. Ю., суддів - Борисюк Л. П., Петрика І. Й., при секретарі - Шевчук К. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу ОСОБА_3 та ОСОБА_4 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 04 червня 2013 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, треті особи - Міністерство юстиції України, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 04 червня 2013 року у позові ОСОБА_3 та ОСОБА_4 до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, третя особа 1- Міністерство юстиції України, третя особа 2 - Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії - відмовлено повністю.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивачі подали апеляційну скаргу, в якій просять скасувати постанову суду першої інстанції, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, та прийняти нову постанову, якою позов задовольнити.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, вислухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, з наступних підстав:

Згідно зі ст. 198 ч. 1 п. 1 та ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Опрос