Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приговора в связи с несоответствием заключений суда фактическим обстоятельствам дела

Апелляционный суд
Определение от 27.09.2011 № 11/2690/1824/11

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

від 27 вересня 2011 року

Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду м. Києва в складі: головуючого - судді Бовтрук В. М., суддів - Дмитренко Г. М., Кияшка О. А. (за участю прокурора - Чупринської Є. М., захисників - ОСОБА_1, ОСОБА_2, виправданого - ОСОБА_3 та засудженого - ОСОБА_4) розглянула у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві кримінальну справу за апеляціями прокурора, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, та захисника ОСОБА_5 в інтересах засудженого ОСОБА_4 на вирок Печерського районного суду м. Києва від 17 червня 2011 року.

Зазначеним вироком ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Актюбінськ Казахстан, росіянин, громадянин України, одружений, має на утриманні малолітню дитину, ІНФОРМАЦІЯ_3, з вищою освітою, проживає за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимий, засуджений за ст. 368 ч. 2 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади, державного управління та місцевого самоврядування, правоохоронних органах, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків строком на три роки, з конфіскацією всього майна, яке є власністю засудженого.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_6 звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки, з покладенням на нього обов'язків, передбачених п. п. 2, 3 ч. 1 ст. 76 КК України.

ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_6, уродженець м. Зубівка, Миргородського району, Полтавської області, українець, громадянин України, одружений, має на утриманні двох дітей, ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9, з вищою освітою, не працюючий, проживає за адресою: АДРЕСА_2, раніше не судимий, виправданий за ст. 27 ч. 5, ст. 368 ч. 2 КК України за відсутністю в його діях складу злочину.

ОСОБА_6 вироком суду визнаний винним та засуджений за одержання ним як службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара у великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії.

Опрос