Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении приговора и исключении квалифицирующего признака вымогательства взятки

Апелляционный суд
Определение от 03.07.2012 № 11/2690/836/2012

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

від 3 липня 2012 року

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду м. Києва у складі: головуючого - судді Ковальської В. В., суддів - Васильєвої М. А., Кияшка О. А., при секретарі - Колотілову О. О. (за участю: прокурора - Отроша В. М., захисників - ОСОБА_1, ОСОБА_2, підсудної - ОСОБА_3), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за апеляцією прокурора - Шаповалова Є. О., засудженої - ОСОБА_3, захисника - ОСОБА_1 на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 12 грудня 2011 року щодо ОСОБА_3, встановила:

Вироком Шевченківського районного суду м. Києва від 12 грудня 2011 року ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка м. Вінниця, громадянка України, освіта вища, незаміжня, працює інженером КП "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради, зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судима; засуджена за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням положень ст. 69 КК України на 5 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки з конфіскацією Ѕ майна, яке належить їй на праві власності.

Згідно з вироком суду ОСОБА_3 засуджена за те, що вона, працюючи на посаді заступника начальника відділу по контролю за проведенням перепланувань КП "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради, одержала шляхом вимагання хабар від ОСОБА_4 за наступних обставин.

Так, наказом директора КП "Керуюча дирекція" N 5 від 2 квітня 2007 року ОСОБА_3 призначено на посаду заступника начальника відділу по контролю перепланувань КП "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради.

Відповідно до п. 2.2.6 Статуту КП "Керуюча дирекція", затвердженого рішенням сесії 5 скликання Шевченківської районної у м. Києві ради, та розділу N 2 посадової інструкції заступника начальника відділу по контролю за проведенням перепланувань, затвердженої директором КП "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради, на ОСОБА_3 покладено наступні завдання та обов'язки: надавати послуги з оформлення документації, необхідної для отримання дозволів на перепланування приміщень, розглядати технічну документацію та питання по переплануванню, капітальному ремонту, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, влаштуванню балконів, вхідних груп, переобладнанню горищ, встановленню збірно-розбірних гаражів, інших споруд, їх перенесенню пов'язаному з новим будівництвом, влаштуванню інженерного оснащення, переведення житлових приміщень в нежитлові та навпаки та визначення статусу приміщень в будинках державного, громадського житлового фонду, житлово-будівельних кооперативів, приватного житлового фонду та на їх при будинковій території з підготовкою проектів розпоряджень по зазначеним вище питанням, керувати працівниками відділу за проведенням перепланувань, забезпечувати дотриманні під час виконання вказаних робіт чинного законодавства, вести прийом громадян з питань перепланування, здійснювати контроль за якістю та своєчасністю розгляду листів. скарг осіб, які надійшли до відділу.

Опрос