Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене приказа в части аннулирования лицензии на осуществление хозяйственной деятельности арбитражного управляющего

Апелляционный административный суд
Постановление от 11.04.2013 № 2а-10820/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

11.04.2013 р.

Справа N 2а-10820/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Ганечко О. М., суддів - Коротких А. Ю., Літвіної Н. М., при секретарі - Біднячук Ю. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.10.2012 року у справі за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 до Міністерства юстиції України про визнання нечинним та скасування наказу в частині, встановив:

Позивач звернувся з позовом до Міністерства юстиції України про визнання нечинним та скасування наказу в частині анулювання ліцензії серії НОМЕР_1 від 05.05.2010 року, виданої фізичній особі - підприємцю ОСОБА_2 на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на підставі акту Головного управління юстиції у Полтавській області про неможливість арбітражного керуючого забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для даного виду господарської діяльності від 07.07.2012 року N 1.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.10.2012 року в задоволені позову відмовлено.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою задовольнити позов в повному обсязі, посилаючись на незаконність, необ'єктивність, необґрунтованість рішення, порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права.

Опрос