Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании наличия компетенции (полномочий) у субъектов властных полномочий

Окружной административный суд
Постановление от 09.08.2013 № 826/10472/13-а
редакция действует с 26.11.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

09.08.2013 р.

N 826/10472/13-а

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 26 листопада 2014 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Данилишина В. М., при секретарі судового засідання - Стадницькій Ю. Є. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - депутата Київської міської ради Дмитрука Юрія Павловича до заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Гереги Галини Федорівни та Київської міської ради про визнання наявності компетенції (повноважень) у суб'єктів владних повноважень.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва 4 липня 2013 року надійшов позов Київської міської організації політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" та народного депутата України Чорноволенка Олександра Віленовича (також далі - Чорноволенко О.В. у відповідних відмінках) в особі їх уповноваженого представника (також далі - позивачі) до заступника Київського міського голови - секретаря Київської міської ради Гереги Галини Федорівни (також далі - відповідач-1, Герега Г. Ф. у відповідних відмінках) про визнання незаконним та скасування розпорядження відповідача-1 від 1 липня 2013 року N 46 "Про проведення 11.07.2013 пленарного засідання XI сесії Київської міської ради VI скликання" (також далі - оскаржуване розпорядження).

В обґрунтування позову представник позивачів зазначив, зокрема, що відповідач-1 не має права скликати чергове пленарне засідання сесії Київської міської ради VI скликання, оскільки її повноваження закінчились 2 червня 2013 року.

У судове засідання 7 серпня 2013 року позивачі (їх уповноважені представники) не прибули, хоча про дату, час та місце судового розгляду справи, згідно з ч. 11 ст. 35 КАС України, повідомлені належним чином, заяви про розгляд справи за їх відсутності до суду не надійшли, у зв'язку з чим та задоволенням поданого представником відповідача-1 письмового клопотання про невідкладний розгляд та вирішення справи наступне судове засідання, відповідно до ч. 3 ст. 110, п. 2 ч. 1 ст. 128 КАС України, судом призначено на 9 серпня 2013 року.

До суду 8 серпня 2013 року через канцелярію від депутата Київської міської ради Дмитрука Юрія Павловича (також далі - Дмитрук Ю. П. у відповідних відмінках) надійшли письмові клопотання про вступ у справу в якості третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору, а також позов до Київської міської організації політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" і народного депутата України Чорноволенка О. В. (позивачі) та заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Гереги Г. Ф. і Київської міської ради (відповідачі) про визнання наявності компетенції на здійснення повноважень, передбачених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" до обрання нового складу Київської міської ради на наступних чергових місцевих виборах у порядку, встановленому Конституцією України та законами України, у суб'єктів владних повноважень - Київської міської ради, заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Гереги Г. Ф. та депутатів Київської міської ради, обраних на позачергових виборах депутатів 25 травня 2008 року, у тому числі повноважень щодо скликання на 11 липня 2013 року пленарного засідання XI сесії Київської міської ради VI скликання.

Опрос