Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении постановления районного суда в части, касающейся оснований отказа в удовлетворении иска

Апелляционный административный суд
Постановление от 20.03.2013 № 02/2а-2374/11

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

20.03.2013 р.

Справа N 02/2а-2374/11

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Денісова А. О., суддів - Гром Л. М. та Міщука М. С., розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Дарницького районного суду м. Києва по справі за позовом ОСОБА_2 до Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Постановою Дарницького районного суду м. Києва від 22.11.2011 року в задоволенні позову відмовлено.

На вказану постанову позивачка подала апеляційну скаргу, в якій просить її скасувати та ухвалити нову про відмову в задоволенні позову, мотивуючи тим, що суд неповно з'ясував обставини, які мають значення для справи, що призвело до ухвалення незаконного рішення.

Колегія суддів, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з таких підстав.

ОСОБА_2 зареєстрована і проживає в гуртожитку по АДРЕСА_1 23.02.2011 року вона звернулася до суду з даним адміністративним позовом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос