Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене налогового уведомления-решения

Окружной административный суд
Постановление от 25.01.2013 № 2а-4887/12/1070

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

25.01.2013 р.

Справа N 2а-4887/12/1070

Київський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Харченко С. В., при секретарі: Гульцо О. І., за участю: представників позивача: Старцевої Ю. В., Геращенко Т. Б., представника відповідача - Горбатенко Л. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Готель Корона" до Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області Державної податкової служби, треті особи:  ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Готель Корона" звернулось до суду з позовом про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області Державної податкової служби від 11.10.2012 N 0021661720.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення, яким Товариству з обмеженою відповідальністю "Готель Корона" донараховано податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 7860 грн. 00 коп. та застосовано до нього штрафні (фінансові) санкції у розмірі 1671 грн. 67 коп., на думку позивача, прийнято відповідачем з порушенням норм матеріального права та не відповідає вимогам закону, висновки податкового органу відносно факту вчинення підприємством правопорушення є помилковими, а тому податкове повідомлення-рішення є протиправним та підлягає скасуванню.

Представник відповідача позов не визнав, надав суду письмові заперечення проти позову, в яких зазначив, що посадові особи Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області Державної податкової служби діяли на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законодавством України, оскаржуване податкове повідомлення-рішення прийнято відповідачем правомірно, у зв'язку з чим позовні вимоги задоволенню не підлягають.

У судовому засіданні, призначеному на 25 січня 2013 року, представники позивача підтримали позовні вимоги у повному обсязі та просили суд позов задовольнити.

Представник відповідача позов не визнав, просив суд відмовити у задоволенні позовних вимог з підстав, наведених у письмових запереченнях.

Треті особи в судове засідання не з'явились, були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового розгляду справи. Будь-яких заяв чи клопотань третіх осіб про відкладення судових засідань або повідомлень про причини неприбуття до суду не надходило.

Враховуючи викладене, судом прийнято рішення про розгляд справи за відсутності третіх осіб за наявними у ній матеріалами та доказами.

Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, виходячи з наступного.

Опрос