Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании пункта 4.6.3 Порядка заполнения и представления налоговой отчетности по налогу на добавленную стоимость не соответствующим правовому акту высшей юридической силы

Окружной административный суд
Постановление от 13.05.2013 № 826/1377/13-а
редакция действует с 31.10.2013

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.05.2013 р.

N 826/1377/13-а

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 31 жовтня 2013 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Добрянської Я. І., суддів: Власенкової О. О., Кротюка О. В., розглянув відповідно до ч. 6 ст. 128 КАС України в порядку письмового провадження справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Техенергохім" до Міністерства фінансів України, третя особа - Державна податкова служба України, про скасування нормативно-правового акта в частині.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

4 вересня 2012 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Техенергохім" до Міністерства фінансів України, в якому позивач просив встановити наявність або відсутність компетенції (повноважень) Міністерства фінансів України доповнювати додатковими умовами встановлені Податковим кодексом України норми врахування сум у зменшення суми податкового боргу за попередні звітні (податкові) періоди з податку на додану вартість, обмежуючи їх сумою, що значиться на особовому рахунку платника на перше число звітного (податкового періоду).

Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 1 жовтня 2012 р. було відкрито провадження в адміністративній справі N 0870/8678/12, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду колегією суддів.

Опрос