Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании контрактов на поставку газа

Окружной административный суд
Постановление от 04.06.2013 № 826/2981/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

04.06.2013 р.

N 826/2981/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючий, суддя - Кобилянський К. М., судді: Арсірій Р. О., Келеберда В. І., при секретарі судового засідання Віруцькій О. В., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом: 1) ОСОБА_1; 2) ОСОБА_2 до: 1) Кабінету Міністрів України; 2) Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити дії (за участю: позивача-1 - ОСОБА_1, позивача-2 - ОСОБА_2, представника відповідача-1 - Кравчука А. С., представника відповідача-2 - Варданяна А. А., представника третьої особи - Сіндрякова О. В.).

На підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 04.06.2013 проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Встановив:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 01.04.2013 відкрито провадження у справі та залучено в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України".

У судовому засіданні 12.04.2013 замінено неналежного відповідача Фонд державного майна України на належного - Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.05.2013 об'єднано для спільного розгляду справу N 826/2981/13-а за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити дії зі справою N 826/5218/13-а за позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору - Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити дії.

Після неодноразових уточнень позовних вимог позивачі просять суд:

Опрос