Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании в Украине окончательного решения Арбитражного института Торговой палаты г. Стокгольма

Районный суд
Определение от 06.06.2013 № 757/8356/13-ц

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

06.06.2013 р.

Справа N 757/8356/13-ц

06 червня 2013 року суддя Печерського районного суду м. Києва Волкова С. Я., при секретарі - Топал А. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання компанії "Vanco Prykerchenska Ltd" про визнання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню, встановив:

Компанія "Vanco Prykerchenska Ltd" 18.04.2013 р. звернулася до суду із клопотанням, яким просить визнати в Україні остаточне рішення (на узгодженим умовах сторін) Арбітражного інституту Торгівельної палати м. Стокгольма (Швеція) від 28.12.2012 р. у справі V (91/2008) між компанією "Vanco Prykerchenska Ltd" та Державою Україна, яким між сторонами затверджено мирову угоду від 29.11.2012 р. (додаток А до рішення) разом із додатком N 1 до мирової угоди.

Заінтересовані особи: компанія "Vanco Prykerchenska Ltd", Кабінет Міністрів України до суду не з'явилися, повістки про виклик до суду вручено останнім своєчасно; будь-якою із заінтересованих осіб не було порушено питання про перенесення розгляду клопотання.

Розглянувши подані документи, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 399 ЦПК України рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконаю, визнається в Україні, якщо його визнання передбачено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною радою України, або за принципом взаємності.

Чинним договором на даний час є Конвенція про визнання й виконання іноземних арбітражних рішень, укладена у м. Нью-Йорку 10.06.58 р.; учасником цієї Конвенції є Україна.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос