Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене решения о наложении штрафа за нарушение законодательства о рекламе

Апелляционный административный суд
Постановление от 06.06.2013 № 826/403/13-а
редакция действует с 05.09.2013

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

06.06.2013 р.

Справа N 826/403/13-а

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 5 вересня 2013 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуюча, суддя Шелест С. Б., судді: Пилипенко О. Є., Романчук О. М., за участю секретаря судового засідання Гуменюк С. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 25.02.2013 р. у справі N 826/403/13-а за позовом Приватного акціонерного товариства "Фармацевтична фірма "Дарниця" до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів про визнання недійсним та скасування рішення, встановив:

ПАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" звернулось до суду з позовом про визнання недійсним та скасування рішення Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів N 0042 від 04.02.2012 р. про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 25.02.2013 р. адміністративний позов задоволено.

Не погоджуючись з вказаною постановою, відповідач подав апеляційну скаргу, у якій просить суд скасувати постанову з мотивів порушення судом норм матеріального та процесуального права та ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні адміністративного позову.

Свої вимоги апелянт мотивує тим, що судом першої інстанції не надано належної правової оцінки тому, що рекламний ролик лікарського препарату "Мірамістин" містить ознаки недобросовісної реклами, яка базується на твердженнях, що можуть розглядатись як такі, що вводять в оману споживачів, зокрема, шляхом повідомлення неправдивих відомостей та внаслідок обраного способу викладення інформації; судом першої інстанції не надано правової оцінки наявним в матеріалах справи експертним висновкам Експертної комісії при Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнська рекламна коаліція" та Всеукраїнської благодійної організації "Рада захисту прав та безпеки пацієнтів", які підтверджують висновок Держспоживінспекції України щодо порушень позивачем вимог Закону України "Про рекламу".

Представники апелянта у судовому засіданні підтримали доводи апеляційної скарги.

Представники позивача у судовому засіданні заперечили доводи апеляційної скарги.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос