Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налогового уведомления-решения

Окружной административный суд
Постановление от 07.05.2013 № 826/4399/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

07.05.2013 р.

Справа N 826/4399/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кузьменка В. А. (за участю секретаря - Калужського Д. О.) розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом приватного підприємства "Делікатесстаргруп" до Державної податкової інспекції у Голосіївському районі міста Києва Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення-рішення.

Обставини справи:

29 березня 2013 року (відповідно до відмітки служби діловодства суду) Приватне підприємство "Делікатесстаргруп" (далі по тексту - позивач, ПП "Делікатесстаргруп") звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративними позовом до Державної податкової інспекції у Голосіївському районі міста Києва Державної податкової служби (далі по тексту - відповідач, ДПІ у Голосіївському районі м. Києва), в якому просить скасувати податкове повідомлення-рішення від 19 березня 2013 року N 0002562280.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 01 квітня 2013 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/4399/13-а, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 22 квітня 2013 року.

В судовому засіданні 22 квітня 2013 року представник позивача позовні вимоги підтримав, представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечив; сторонами заявлено спільне клопотання про розгляд справи у порядку письмового провадження.

Відповідно до частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Враховуючи викладене, суд ухвалив здійснити розгляд справи у порядку письмового провадження.

Опрос